O NÁS

Velmi rádi Vás přivítáme v naší ordinaci, kde se individuálně věnujeme každému klientovi dle jeho potřeb. Léta se snažíme o zkvalitnění prevence proti zubním kazům, paradentóze, zánětům dásně a ostatním nepříjemným potížím dutiny ústní.

Současná věda a technika spolu se správnou péčí a kontrolou umožňuje našim klientům výrazně snížit, případně úplně odstranit bolestivé příběhy a významně zlepšit svůj vzhled. Prevence je heslem těch, kteří jsou o krok napřed. Časová flexibilita, klientský přístup a příjemné prostředí jsou pro nás samozřejmostí.

Přejeme hezký den se zářivým úsměvem a těšíme se na Vaši návštěvu.

ČASTÉ DOTAZY

Dentální hygiena spadá do preventivní péče o Váš chrup. Pravidelným čištěním chrupu od zubního kamene, pigmentů se dá zabránit vzniku zánětu dásní a následnému rozvoji parodontózy.

Vstupní vyšetřeni, základní ošetření dásní a čištění chrupu stojí 1000Kč. Pokud je nutná další návštěva, většinou s odstupem 14 dní, tzv.“dočištění“ cena je 300Kč.

Vzhledem k tomu, že pracujeme dle ordinačních hodin každý pracovní den, termíny pro objednání jsou 7-10 dní. Pokud na DH spěcháte je možné se domluvit i mimo ordinační hodiny. Cena je pak s příplatkem 300Kč.

Návštěvy doporučuji 2x ročně vždy v pravidelných intervalech po šesti měsících. U pacientů léčených s parodontózou 4x ročně, tedy každé 3 měsíce.

Pokud ke svému stomatologovi chodíte pravidelně, není návštěva před dentální hygienou nutná. Někdy je lepší nejdříve navštívit dentální hygienistku a poté stomatologa. Většinou jsou lékaři spokojení, že o svůj chrup dbáte. Jestliže jste u svého stomatologa nebyli více jak dva roky, je lepší nejprve navštívit jeho a domluvit případně léčebný plán, do kterého dnes již naprosto běžně spadá péče dentální hygienistky.

Každý člověk má jiný práh bolesti, proto nemohu s jistotou říci, že ošetření bolestivé není. Já se snažím a je to mojí zásadou při práci o to, aby mé ošetření bylo nebolestivé. Jak všem říkám: “ Ošetření může být trochu nepříjemné, ale ne bolestivé. Raději se potkáme ještě jednou, ale nechci, abyste z ordinace odcházeli s nepříjemným pocitem nebo dokonce rozhodnutí již nikdy nepřijít.“ V dnešní moderní době máme spoustu způsobů, jak zahnat bolest i strach. U nás v ordinaci pod dohledem lékaře používáme lokální anestezii nebo inhalační Entonox.

Ano můžete, není podmínkou být registrován v naší ordinaci.

Ano můžete, jsem dokonce ráda, když přijdete se svým dítětem. Vaše děti si tak zvykají na prostředí a o to lépe pak spolupracují.

Samozřejmě ano. Naše ordinace je prostorná a i já jsem vybavená pro tyto případy. Mohu dětem nabídnout škálu pohádek, her nebo filmů. Vy sami můžete svým dětem vzít cokoliv co víte, že je zabaví. Pokud jsou děti malé, tedy ještě v kočárku, můžeme se spolu domluvit i na úpravě času a to podle potřeb, které Vám vyhovují. Tím například myslím to, že můžeme přizpůsobit čas návštěvy podle toho, kdy by Vaše dítě mělo spát. Děti jsou vítány a maminky bez možnosti hlídání také. Všechno se dá flexibilně domluvit.

Velmi často se stává, že ke mě na dentální hygienu chodí manželské páry, partneři nebo rodiče s dětmi společně. Sice termíny rozepisuji na přesný čas, ale pokud máte společnou cestu a nebo naplánovaný následný program, samozřejmě, že můžete přijít společně. Atmosféra v naši ordinace je uvolněná a já se snažím aby byla i přátelská až rodinná. Místa je dost. Každý kdo zrovna není ošetřen, tedy na ošetření čeká nebo je již ošetřen sedí s námi v ordinaci. Nabídnout mohu kávu, časopisy, iPad. Většinou probíhá přátelská konverzace, což vede ke zmíněné příjemné atmosféře.